VİZYONUMUZ:

İnsan ihtiyaçlarının en başında can ve mal güvenliği gelir. Bunu milli ve manevi değerler, ülkenin savunulması ve korunması takip eder. Ayrıca atıcılık sporu diğer sporlar kadar dünya ülkeleri çapında gelişmekte olan bir spor dalı olması sebebiyle, atış eğitimi ve atıcılık; günümüz insanlarının bir ihtiyacıdır.

DAB Özel Atış Poligonu olarak vizyonumuz; atıcılıkta Türkiye ve uluslararası faaliyetlerde etkinliğini, faydasını ve başarısını artırmak amacıyla kendi uzmanlık alanında kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye’nin güvenilir ve saygın bir kuruluşu olmaktır.

MİSYONUMUZ:

DAB Özel Atış Poligonu olarak misyonumuz; atıcılığın okullar ve kulüpler bünyesinde, yazılı ve görsel basın aracılığıyla, tüm kişi ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde ülkemiz genelinde tanıtımını, sevilmesini, yaygınlaşmasını ve bir spor dalı olarak bay ve bayan her yaş grubu ile buluşturarak atıcılık faaliyetlerinde en üst seviyelere taşımaktır.

Silah sahiplerinin kullandıkları silahları tanımalarını, çalışma sistemlerini öğrenmelerini, yetkin bir şekilde kullanmalarını, emniyetli bir şekilde atış yapmalarını ve silah kullanırken emniyet kurallarının en üst seviyede uygulamalarını ve bilinçlenmelerini sağlamaktır.

Poligonumuz müşteri memnuniyeti odaklı olarak Türk insanının gelenek, görenek ve beğenisine uygun şekilde modern ölçülerde hizmet vermek üzere kurulmuştur.

TOP