HAKKIMIZDA

DAB Özel Atış Poligonu Ağustos 2017 tarihinde 25 Metre Ateşli Tabanca ile 10 Metre Havalı Tabanca/Tüfek  Atış Poligonu olarak siz atış severlerin hizmetine açılmıştır.

DAB Özel Atış Poligonu; atış sistemleri konusunda en yeni ve en yüksek teknolojiye sahip, yenilikçi, güvenli ve sistem entegrasyonu alanında gelişmiş özel bir atış poligonudur.

DAB Özel Atış Poligonu’nda çalışan personelimiz Atıcılık, Atış Güvenliği ve Atıcılık Eğitimi üzerine çeşitli kurs ve eğitimlerden geçmiş, konularında uzman, sertifikalı ve profesyonel kişilerden oluşan bir kadroya sahiptir. Profesyonel anlayış ve uzman personelimiz ile kaliteli hizmet sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli olarak yükseltmeyi ilke edinmiş bir poligondur.

Poligonumuz Türkiye’deki ve dünya ülkelerindeki atış poligonları arasında en üst seviyede yer alacak, en yüksek teknoloji ve güvenliğe sahip 6 yollu 25 Metre Ateşli Silah Poligonu, 4 yollu 10 Metre Havalı Silah Poligonu  olmak üzere dizayn edilmiş, kanun ve yönetmeliklerin öngördüğü her türlü ruhsat ve çalışma sertifikasına sahip bir kuruluştur.

25 Metre Ateşli Silah Poligonumuz, zoom yapabilen kamera sistemleri ile hedefleri çağırmadan atışlarınızıatıcının tercihine göre beş ayrı mesafede (5-10-15-20-25 metre) seri halde yapabileceğiniz, Türkiye’nin modern ve örnek özel atış poligonudur. Poligonumuzda siz değerli müşterilerimizin eşsiz bir atış deneyimi yaşaması için her şey düşünülmüştür.

Poligonumuzda kendi ruhsatlı silahınız ve mermileriniz ile atış yapabileceğiniz gibi, deneyimlemek istediğiniz birçok çap ve ebatta, yerli ve ithal silah ile mühimmatı da poligonumuzdan temin edip atış yapabilirsiniz. Ayrıca doğru silah kullanma konusunda eğitim almak isteyen herkese uzman ve sertifikalı eğitmenlerin tarafından teorik ve pratik atıcılık kursları da verilmektedir.

Poligonumuzda 18 yaşından küçüklerin ateşli silah kullanması ve atış yapması kanunen yasaktır. Fakat 15-18 yaş arası çocukların velilerinin muvafakatname izni ve velilerinin refakati ile atış yapmalarına müsaade edilmektedir. Bulundurma ruhsatlı silah ile atış yapmak isteyen müşterilerimiz ilgili kamu kuruluşundan yol izin belgesi almaları doğrultusunda atış yapabilirler.

DAB Özel Atış Poligonumuz Ankara’da Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Alacaatlı Caddesi No: 42/D Çankaya’da olup, toplam 700 metrekare alana sahip, geniş, ferah, rahat ve özel araç park yeri alanına sahip, müşteri memnuniyetine odaklı olarak kurulmuş bir özel atış poligonudur. Bu poligonda siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuş aşağıdaki yerler teşkil edilmiştir:

  • 25 Metre Kapalı Tabanca Atış Poligonu

  • 10 Metre Havalı Tabanca/Tüfek Atış Poligonu

  • Av Malzemeleri ve Doğa Spor Malzemeleri (Trekking ve Outdoor) Satış Reyonları

  • Müşterilerimizin memnuniyetine odaklı, kendilerini rahat ve huzurlu hissedecekleri bekleme salonları ile siz müşterilerimize aşağıda belirtilen gün ve saatlerde hizmet verecektir:

ÇALIŞMA SATLERİ:

HAFTANIN HER GÜNÜ: 12.00 – 22.00

Bilgi İçin: 0 312 238 10 15

AÇIKLAMA: Açılış ve kapanış saatleri; resmi bayram tatilleri, özel grup atışları ve rezervasyon durumları için farklılık gösterebilir. (İletişime geçiniz.)

× Whatsapp'tan Ulaşın